Vervangend vervoer bij autodetailing

Wanneer u kiest voor een intensieve lakbehandeling of glascoating, bent u uw auto vaak meerdere dagen kwijt. Bij Passie voor Glans begrijp ik dat u graag mobiel blijft. Daarom bied ik de mogelijkheid voor vervangend vervoer bij autodetailing. Naast de optie om uw auto te laten ophalen en terugbrengen, staat er namelijk altijd een representatieve huurauto voor u klaar. Zo kunt u uw dagelijkse bezigheden gewoon voortzetten.

Er staat altijd een recente auto voor u klaar in Kampen. Deze wagen is volledig verzekerd en technisch in topconditie. Bovendien zijn de eerste 100 kilometers per dag helemaal vrij. Het principe van dit vervangend vervoer bij autodetailing is simpel en eerlijk. De wagen gaat namelijk met een volle tank mee op pad. Vervolgens komt de auto ook weer met een volle tank terug bij de werkplaats.

Tot in de puntjes geregeld

Terwijl ik in de werkplaats met passie aan de glans van uw voertuig werk, hoeft u dus geen moment zonder vervoer te zitten. Alles rondom de behandeling is hierdoor tot in de puntjes geregeld.

#passiemaaktverschil